Forumskor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumumuzda her şey bulunmaktadır.Sohbet edebilir eğlenebilirsiniz.En güzel ve en seviyeli oyun arkadaşlık forum sitesi Forumskor.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rihanna aşk hayatını anlattı

YazarMesaj
sheqer_girl
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
sheqer_girl

Rihanna aşk hayatını anlattı Empty
MesajKonu: Rihanna aşk hayatını anlattı    Rihanna aşk hayatını anlattı Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 7:32 am

Rihanna aşk hayatını anlattı Thumbnail.php?file=rihanna_942751045

Rihanna aşk hayatını anlattı /

if (uagent.search(deviceIpad) > -1 && DetectWebkit()){
QT_WriteOBJECT_XHTML('http://89.149.241.208:1935/ond/mp4:/playlist.m3u8', '650', '300', '',
'autoplay', 'true',
'emb#bgcolor', 'black',
'align', 'middle');
}else{

}

Rihanna, Cosmopolitan’ın yaptığı röportajda aşk hayatıyla ilgili düşüncelerini tüm açıklığıyla paylaştı ve insanların kendine yakınlaşmasına izin vermekte zorlandığını söyledi.
Şu sıralar Kanadalı rapçi Drake ile yeniden yakınlaştığı konuşulan Rihanna, kırılgan tarafını asla inşalara göstermediğini ve gerçek duygularını saklamayı öğrendiğini belirtti.
"Duygularımı saklamakta her zaman başarılı oldum. Duygularımı paylaşıp paylaşmamakta emin değilsem hemen gardımı alırdım. Ama bunu yapmaktan vazgeçmeye çalışıyorum. Benim için kırılgan yanımı göstermek sert biriymiş gibi görünmekten daha zor.”
Rihanna daha önce beyzbol yıldızı Matt Kemp bir ilişki yaşamış, Colin Farrell ve Drake ile yakınlaşmış, Chris Brown ile birlikteliği ise son derece tatsız şekilde sona ermişti.
"Erkekler için gösteri dünyasından biriyle birlikte olmak oldukça korkutucu oluyor. Bu durumdan etkilenmeyecek bir erkek bulmak çok zor o nedenle şu sıralar kariyerime odaklandım.”

Rihanna aşk hayatını anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rihanna S&M
»  Rihanna & Drake yeniden yakınlaştı! /
»  Az daha sahnede yanıyordu! /Rihanna kaza atlattı
»  Rihanna Hala Aşka Aç! /Mutluluğu neden yakalayamadı?