Forumskor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumumuzda her şey bulunmaktadır.Sohbet edebilir eğlenebilirsiniz.En güzel ve en seviyeli oyun arkadaşlık forum sitesi Forumskor.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber Selena'yı bunaltmış /Selena neden şikayetçi?

YazarMesaj
sheqer_girl
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
sheqer_girl

Justin Bieber Selena'yı bunaltmış /Selena neden şikayetçi? Empty
MesajKonu: Justin Bieber Selena'yı bunaltmış /Selena neden şikayetçi?    Justin Bieber Selena'yı bunaltmış /Selena neden şikayetçi? Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 7:31 am

Justin Bieber Selena'yı bunaltmış /Selena neden şikayetçi? Thumbnail.php?file=SelenaGomezwithTomBradyJr_SouthBeach_219925899

if (uagent.search(deviceIpad) > -1 && DetectWebkit()){
QT_WriteOBJECT_XHTML('http://89.149.241.208:1935/ond/mp4:/playlist.m3u8', '650', '300', '',
'autoplay', 'true',
'emb#bgcolor', 'black',
'align', 'middle');
}else{

}

Genç şarkıcı Justin Bieber'ın sevgilisi Selena Gomez için aldığı pahalı hediyeler sevgilisini bunaltmış. Her gün sevgilisini etkilemek için pahalı hediyeler almaktan çekinmeyen Justin Bieber için Selena Gomez yakın arkadaşlarına '' benim de param var istediğim herşeyi zaten alabiliyorum beni böyle etkilemeye çalışması çok saçma onu nasıl durdurcağımı bilmiyorum beni bazen çıldırtıyor'' diye dert yanmış

Justin Bieber Selena'yı bunaltmış /Selena neden şikayetçi? Selena+Gomez+Justin+Bieber+Selena+Gomez+Los+jSAluNDwCrkl

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ♥Justin ßieber♥ Fan Club
» Justin Bieberin Gerçek yüzü [ Kızlar içeri ! ]
» Hayvanlar neden konuşamaz?
» Hayvanlar neden kış uykusuna yatar
»  Rihanna Hala Aşka Aç! /Mutluluğu neden yakalayamadı?