Forumskor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumumuzda her şey bulunmaktadır.Sohbet edebilir eğlenebilirsiniz.En güzel ve en seviyeli oyun arkadaşlık forum sitesi Forumskor.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amy Winehouse'un akıl hocası bir çocuk! /

YazarMesaj
sheqer_girl
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
sheqer_girl

Amy Winehouse'un akıl hocası bir çocuk! / Empty
MesajKonu: Amy Winehouse'un akıl hocası bir çocuk! /    Amy Winehouse'un akıl hocası bir çocuk! / Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 7:30 am

Amy Winehouse'un akıl hocası bir çocuk! / Thumbnail.php?file=amydwinehouse_535589682

if (uagent.search(deviceIpad) > -1 && DetectWebkit()){
QT_WriteOBJECT_XHTML('http://89.149.241.208:1935/ond/mp4:/playlist.m3u8', '650', '300', '',
'autoplay', 'true',
'emb#bgcolor', 'black',
'align', 'middle');
}else{

}

Belgrat’da yaşadığı sahne performansı felaketi sonrasında Avrupa turnesini iptal eden Amy Winehouse, problemleriyle ilgili olarak Vaftiz kızı Dionne Bromfield’e danıştı. Dionne, neden herkesin problemleri için kendisine geldiğini anlayamadığını açıkladı.
"çok garip! Sadece 15 yaşındayım. Birçok insan bana gelip problemleriyle ilgili olarak danışıyor. Nedenini bana sormayın. Amy de bunlardan biri. Sürekli gelip bana danışıyor. Amy Amy’dir. Büyük bir yetenek ve onu bu gibi şeyler nedeniyle değersizleştiremeyiz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çocuk Kulübü 2011 Temmuz ayı