Forumskor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumumuzda her şey bulunmaktadır.Sohbet edebilir eğlenebilirsiniz.En güzel ve en seviyeli oyun arkadaşlık forum sitesi Forumskor.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Atiye Fun Club !

2 posters

atiye hakkında
atiyeyi bende severim
Atiye Fun Club !  155181_454398365980_269454180980_6083778_7150%Atiye Fun Club !  Empty
 50% [ 1 ]
atiyeyi benim kadar seven yoktur
Atiye Fun Club !  155181_454398365980_269454180980_6083778_7150%Atiye Fun Club !  Empty
 50% [ 1 ]
atiyeyi hiç sevmem !
Atiye Fun Club !  155181_454398365980_269454180980_6083778_710%Atiye Fun Club !  Empty
 0% [ 0 ]
diğer(yorumumda belirticem)
Atiye Fun Club !  155181_454398365980_269454180980_6083778_710%Atiye Fun Club !  Empty
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

Anket kapatıldı

YazarMesaj
αLєүηα •
Moderatör
Moderatör
αLєүηα •

Atiye Fun Club !  Empty
MesajKonu: Atiye Fun Club !    Atiye Fun Club !  Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 10:12 pm

Atiye Fun Club !  Image
Ben büyük bir atiye hayranıyım benim gibi hayranlarını bekliyorum Smile

Atiyenin Şarkıları ;
Budur
Salla
Muamma
Hali Hali hal
yoksun
güzelim
ahmet
batum türküsü
baba
asla
yanlızca üzmek için ..

- Atiye severler rütbesi -

yönetici;
aLeyna

Moderatör -
1
2

Görevli
1
2
3

Normal üye
1
2
3
4
5
6
7
(sınırsız)

Resimleri;

Atiye Fun Club !  Adszksg

Atiye Fun Club !  Atiye-deniz-muamma

Atiye Fun Club !  Atiye
Atiye Fun Club !  Atiye-kavun

sheqer_girl
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
Forum içi Oyunlar Bölümü Görevlisi
sheqer_girl

Atiye Fun Club !  Empty
MesajKonu: Geri: Atiye Fun Club !    Atiye Fun Club !  Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 7:23 am

Aleyna Bende üye olmak istiyorum ama normal üye değil bu fanda moderator olmak istiyorum direk mi yoksa bunun için bir şeyler yapmam ferekiyor mu..?

paylaşım :
Atiye Deniz (Atiye Deniz Kimdir? - Atiye Deniz Hakkında)

Atiye Deniz

Annesi Hollandalı, babası Türk olan Atiye Deniz 22 Kasım 1988 yılında Almanya’nın Bremen şehrinde doğdu. İlkokul öğreniminin ilk yarısını Bremen’de, ikinci yarısını İzmir’de okudu. Daha sonra birer yıl A.B.D ve Hollanda’da okuyan Atiye Deniz Fransa’da da kısa bir süre eğitim aldıktan sonra Bremen’de liseyi tamamladı.

Türk ve Avrupa kültürü ile yoğrulan kimliği ve yeteneğiyle Atiye Deniz dünya medeniyetlerinin buluştuğu ülke olan Türkiye topraklarına ayak bastı. Çok kısa bir zamanda çalışmalarıyla sesini tüm dünyaya duyurdu. Bu iki kültürün birleşimi, üstün yeteneği ve Türk kalbinin duygusal güzelliğiyle, Türk Orient müziğinin notalarını Rnb ve Soul müziğinin notalarıyla birleştirerek farklı bir müzik ortaya çıkardı. Böylece olağanüstü bir kolaja imza attı. Aileden gelen müzik kültürü ve babasının çaldığı darbuka tınıları, sahip olduğu muhteşem müzik ritminin yakalanmasını sağladı. 6 yaşında piyano derslerine başlayan Atiye Deniz, on yaşında ünlü Bulgar piyanisti ile müzik çalışmalarını sürdürdü. Aldığı müzik dersleri ile kendi müziğini, bestesini ve sözlerinin çoğu kısmını tek başına yazan Atiye Deniz, ’’Don’t Think’’ adlı parçası ile kısa bir süre içinde Youtube sitesinde 2 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi.

3 yaşından itibaren aldığı dans dersleri ile vücut dilini geliştiren Atiye Deniz, olağanüstü dansı ve egzotik sesiyle birçok insanı büyülemeye devam ediyor. Hayat felsefesi olarak hayvanlara ve çevreye çok büyük bir önem veren Atiye Deniz, değişik ülkelerde yaşamanın getirdiği farklı kültürlerin zenginliği ile 5 dili rahatlıkla konuşabiliyor.

paylaşım 2:

Atiye, iki yıl aradan sonra 3. stüdyo albümü “Budur”u, yakında Pasaj Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Atiye’nin söz yazarı ve besteci kimliğinin de ön planda olduğu yeni albümünde on şarkı yer alıyor.
Nihat Odabaşı’nın fotoğraflarını çekip, grafik tasarımını yaptığı albümün ilk video klibi “Budur” şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi. Atiye’ye sahne performansında eşlik eden dansçılarının da yer aldığı klip, yüksek görüntü kalitesi ve dans koreografisi ile dikkat çekiyor.

2007 yılında “Gözyaşlarım” ve 2009 yılında yayınlanan “Atiye” albümlerinin istenilen ivmeyi kazanması ve bu albümlerde yer alan ‘Don’t Think’, ‘Muamma’, ‘Salla’, ‘Kal’, ‘Deli Ya’ ve ‘Dondurma’ gibi şarkıları ile hayran kitlesini gün geçtikçe arttıran ATİYE, değişik ülkelerde yaşamasının getirdiği farklı kültürlerin zenginliğini müzik tarzı ile dinleyicisine hissettiriyor.
Albümdeki Eserler
1. Budur
Söz: İsra Gülümser Beste: Houssam Habib

2. Güzelim (feat. Sultana)
Söz: Atiye, Orhan Yılmaz Beste: Atiye, Volga Tamöz Rap: Sultana

3. Baba
Söz & Beste: Atiye

4. Yalnızca Üzmek İçin
Söz: Murat Çekem Beste: Murat Çekem, İskender Paydaş

5. Ahmet
Söz: Orhan Yılmaz Beste: Atiye

6. Asla
Söz: Atiye, Orhan Yılmaz Beste: Atiye, VolgaTamöz

7. Yoksun
Söz: Orhan Yılmaz Beste: Atiye

8. Batum Türküsü
Söz & Beste: Anonim

9. Hali Hali Hal
Söz & Beste: Anonim

10. Budur (Suat Ateşdağlı Remix)
Söz: İsra Gülümser Beste: Houssam Habib

paylaşım3:
Atiye Fun Club !  Atiye_deniz_resim6
Atiye Fun Club !  Atiye2011album
Atiye Fun Club !  Atiye
Atiye Fun Club !  Images?q=tbn:ANd9GcTLkQOAyqNEC5rK_JpRuhZR3w3RVEKwVaIBLuME1K0-nS9_hlbER8Nl48Hd

Atiye Fun Club !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ♥Tom Kaulitz♥ Fan Club
» Selena Gomez Fun Club !
» ♥Justin ßieber♥ Fan Club